مانیتورینگ مکرر فشار خون در دوران بارداری و بعد از آن مورد نیاز است

“ما گاهی اوقات سعی می کنیم آن را عادی کنیم – آنها سالم به نظر می رسند و به نظر می رسد عالی هستند. دکتر پتکر گفت، اما ممکن است یک سیگنال مهم باشد، و افزود که جامعه پزشکی باید کارهای زیادی انجام دهد تا مطمئن شود که فشار خون حتی خفیف را به عنوان سیگنالی برای توجه و توجه به آن در نظر می گیریم. به همین ترتیب برای همه افراد مختلف که برای مراقبت های دوران بارداری به ما مراجعه می کنند.”

اختلالات فشار خون پیامدهای بالقوه جدی درازمدت برای مادر و نوزاد دارد و با زایمان های زودرس و مرده زایی و همچنین با خطر طولانی مدت بیماری قلبی در مادر مرتبط است.

فشار خون بالا می تواند رشد جنین را محدود کند زیرا جریان خون را مختل می کند و می تواند منجر به زایمان زودرس ناشی از پزشکی شود، زیرا زایمان این بیماری را برطرف می کند و ممکن است برای حفظ جان و سلامت مادر ضروری باشد.

بر اساس یافته‌های جدید توسط Truveta Research، بازوی تحقیقاتی Truveta، زنانی که هنگام زایمان دچار پره اکلامپسی بودند نیز در معرض خطر بالای ابتلا به نارسایی قلبی پس از زایمان هستند و زنان سیاه‌پوست دو برابر زنان سفیدپوست در معرض خطر هستند. جمع سودی از سیستم های بهداشتی که از داده های بیمار شناسایی نشده برای تحقیق استفاده می کند.

دکتر شارلوت بیکر، مدیر اپیدمیولوژی ترووتا، گفت: اگرچه دلایل این نابرابری شناخته شده نیست، برخی ممکن است ناشی از دسترسی نابرابر به مراقبت و عدم گوش دادن مراقبان به هنگام گزارش علائم غیرعادی توسط زنان باشد. دکتر بیکر یکی از دوستانش را تنها چند ماه پس از زایمان از دست داد.

او گفت: “دوست من چندین بار از پزشکانش شکایت کرده بود، اما آنها او را مسواک کردند.”

هیچ کس دقیقاً نمی داند که چرا اختلالات فشار خون در سه دهه گذشته دو برابر شده است، اما زنان در سنین بالاتر نسبت به گذشته بچه دار می شوند. آنها مانند همه آمریکایی ها سنگین تر از گذشته هستند و تعداد بیشتری حتی قبل از باردار شدن فشار خون بالایی دارند.

شرایط زندگی که به عنوان عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت شناخته می شود، در سلامت مادر نیز نقش دارد و مطالعات اخیر بی ثباتی مسکن و ناامنی غذایی را در اختلالات فشار خون و سایر عوارض بارداری دخیل دانسته اند. نابرابری در دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی نیز ممکن است نقش داشته باشد.

نرخ مرگ و میر مادران در ایالات متحده در دهه های اخیر در حال افزایش بوده است و در سال 2021 به 1178 مرگ رسیده است که از 861 مرگ در سال 2020 افزایش یافته است.

nytimes.com

فورس ماژور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =

اینستاگرام

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.