thermador-culinary-preservation-columns

چه در طول هفته، آخر هفته یا تعطیلات خاص سرگرم شوید، می توانید ستون های نگهداری آشپزی ترمادور را برای سبک سرگرمی خاص خود انتخاب کنید. یک آشپز آخر هفته به ذخیره غذای تازه بیشتری نیاز دارد در حالی که یک سرگرم کننده تعطیلات به ذخیره سازی شراب بیشتری نیاز دارد.

thermador-preservation-columns.jpg

ترمادور شاهد افزایش سریع پیکربندی های جدید و منحصر به فرد یخچال فریزرها بوده است. مراکز نگهداری آشپزی بسیار سفارشی شده در آشپزخانه و در سرتاسر خانه به وجود می آیند تا یک تجربه سرگرم کننده یکپارچه را ارائه دهند، و همچنین برای تطبیق استراحت و اوقات فراغت میزبان پس از خروج مهمانان، مانند مطالعه یا کتابخانه خانگی.

برای پذیرایی از مجالس با هر اندازه برای هر مناسبتی، و اطمینان از اینکه مواد انتخاب شده با دست بسیار طعم‌دار و تازه هستند، در زمان شروع آماده‌سازی غذا، یخچال کافی در آشپزخانه برای نگهداری محصولات، غذاهای دریایی تازه، گوشت و سایر موارد ضروری است. عناصر. از آنجایی که غذاها با مواد اولیه محلی تهیه می‌شوند، و اغلب باقیمانده‌ها با مهمانان به خانه فرستاده می‌شوند، نیاز کمتری به یک فریزر بزرگ برای نگهداری ظروف از پیش ساخته یا باقی‌مانده وجود دارد. در عوض، یک فضای فریزر کوچکتر برای نگهداری اقلامی مانند دسرهای یخ زده (مانند شربت خانگی) یا یخ برای خنک کردن کوکتل مورد نیاز است. علاوه بر این، یک یخچال شراب نیز لازم است تا اطمینان حاصل شود که مهمانانی که برای آخر هفته بازدید می کنند، یا برای یک بعد از ظهر در آنجا توقف می کنند، همیشه یک وینتیج کاملاً خنک در دسترس خواهند داشت.

یک مرکز نگهداری آشپزی ایده آل برای یک سرگرم کننده آخر هفته ممکن است یک ستون یخچال ترمادور 30 ​​اینچی در کنار یک یخچال فریزر 30 اینچی و یک ستون شراب 18 اینچی داشته باشد – همه در داخل آشپزخانه قرار دارند. این پیکربندی و مکان تضمین می‌کند که میزبان می‌تواند به راحتی مواد پخت و پز، یخ، شراب و هر نوع خوراکی خنک را برای پذیرایی از مهمانان ذخیره کند و به آن دسترسی داشته باشد – بدون توجه به نوع یا اندازه گردهمایی، یا مکان رویداد در خانه. آشپزخانه مرکزی است که هر گردهمایی از آنجا به یک مناسبت دیدنی تبدیل می‌شود که در طول هفته مورد بحث قرار می‌گیرد تا زمانی که دوباره جمع شود. در ترمادور بیشتر ببینید.

appliancist.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =

اینستاگرام

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.