ریلمی شاهرخ خان، ستاره بالیوودی را به عنوان سفیر برند خود برای گوشی‌های هوشمند معرفی می‌کند

شعبه هند Realme امروز اعلام کرد که شاهرخ خان (SRK) فوق ستاره بالیوود (SRK) را به عنوان سفیر برند خود در دسته گوشی های هوشمند انتخاب کرده است. این شرکت گفت که SRK را امضا کرده است – که به آن “King Khan” نیز گفته می شود – زیرا او “واقعاً روح Realme را با سفر قابل توجه و شخصیت کاریزماتیک خود تجسم می بخشد” و “نماینده تعهد Realme برای ارائه یک تجربه جهشی به جلو برای کاربران است.”

این برند پنج ساله همچنین گفت که با پیوستن به SRK، “تمرکز خود را بر ارائه تلفن های هوشمند قدرتمند، شیک و جوان پسند نشان می دهد که با آرزوها و جاه طلبی های جوانان امروز طنین انداز می شود.”

اولین محصولات Realme که SRK تایید خواهد کرد Realme 11 Pro و Realme 11 Pro+ هستند که حدود چند هفته پیش در چین معرفی شدند و قرار است در ماه ژوئن در بازارهای بین المللی – از جمله هند – عرضه شوند. می توانید مقایسه دقیق مشخصات Realme 11 Pro و Realme 11 Pro+ را در اینجا بررسی کنید تا در مورد آنها بیشتر بدانید.


Realme 11 Pro
Realme 11 Pro+

Realme 11 Pro • Realme 11 Pro+

این اولین بار نیست که Realme با یک بازیگر بالیوودی برای گوشی‌های سری Number خود همکاری می‌کند. در سال 2020، Realme با سلمان خان برای ترکیب Realme 6 همکاری کرد. همچنین شرادا کاپور هنرپیشه بالیوودی را برای برخی از محصولات AIoT خود جذب کرده بود. با این حال، امیدواریم ریلمی سری Realme 11 Pro را با تصاویر SRK روی جعبه‌هایش مانند تصاویر سلمان خان در هند به فروش نرساند. بالاخره همه آن را دوست ندارند.

gsmarena.com

فورس ماژور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

اینستاگرام

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.